"Če bi se kdaj poglobil v to, kakšna vrednota je Bog, kakšna brezmejna ljubezen in dobrohotnost, ti srce ne bi dalo, da bi se odvrnil od njega." B. sl. Alojzij Kozar

2006  2007  2008  2009  2010  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017  2018  2019

Nedelja, 3. november 2019

nedelja, 03.11.2019

ŽUPNIJA KUZMA - ŽUPNIJSKI LIST

Mašni nameni od 4. do 10. novembra 2019

Ponedeljek, 4. november: Karel, Drago - škof:

8.00: za vse Karele iz naše župnije

Torek, 5. november: Zaharija in Elizabeta:

8.00: za + starše Jožefa in Frančiško (obl) Fartek in stare starše Kisilak

Sreda, 6. november: Lenart - opat:

16.30: za + Olgo Čerpnjak od druž. Kisilak iz Doliča

Četrtek, 7. november: Engelbert - škof:

8.00: za + Petra Kerec od nečakinje Ferko iz Radovec

DOM STAREJŠIH KUZMA: 9.00 za + Frido Škalič od druž. Rajh iz Ljutomera

Petek, 8. november: Bogomir - škof:

16.30: za vse rajne Ropošove iz Matjaševec

Sobota, 9. november: Posvet. lateranske bazilike:

16.30: za + starše Gizelo in Štefana Recek, dar. hčerke

Nedelja, 10. november: 32. med letom:

8.30: za + duhovnika Martina Vöröša od družine Zrim-Sukič

za + Ludvika Ambruž

Oznanila 3. november 2019

V nedeljo obhajamo zahvalno nedeljo. Lepo vabljeni k sveti maši, po maši pa na skromno pogostitev pred cerkvijo. Z veseljem obhajajmo zahvalno nedeljo, ko se vsaj enkrat na leto Bogu zahvaljujemo in pokažemo svojo hvaležnosti. Po maši pa vabljeni, da se zaustavimo pred cerkvijo, kjer nam bodo vaščani Doliča pripravili skupno druženje.

Na prvi četrtek v mesecu je sveta maša v Domu starejših na Kuzmi ob 9. uri. Če kdo lahko je lepo vabljen k sveti maši.

ZAHVALNA NEDELJA

Za zahvalno nedeljo, pa naj bo naša hvaležnost namenjena tudi vsem bratom in sestram, s katerimi potujemo skozi naš čas. Vsak človek je Božji dar drugemu. Nešteto darov v obliki vzpodbud, poučevanja, zgleda,  materialne podpore, je bil v svojem življenju vsak od nas deležen. Hvala za dobre ljudi, ki delijo z nami naše življenjske radosti in trpljenje.

Tudi v župniji je veliko takih in drugačnih dobrotnikov, ki s svojo zavestno pripadnostjo župnijski skupnosti pomagate na raznoterih področjih župnijskega življenja, da naša župnija živi in deluje. Hvala vam, dragi bratje in sestre župljani in župljanke, za vse delo in vso pomoč, ki jo nudite svoji župniji. Bog naj vsem stotero povrne.

Tudi midva, župnik in g. Štefanom, se vam zahvaljujeva za vso pozornost, ki nama jo izkazujete, za vse molitve in za vse darove.