"Da bi z Jezusovo pomočjo dosegli večno življenje. Najvažnejše je, da pridete v nebesa. Bog vas je ustvaril za večno radost in Jezus vas je odrešil za večno veselje." B. sl. Alojzij Kozar

2006  2007  2008  2009  2010  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017

Od skupine do skupine za dobro družine

sobota, 10.06.2017

Od skupine do skupine za dobro družine

Leta 2014 so se začeli pohodi Od skupine do skupine za dobro družine in tako bo letošnje romanje potekalo že četrtič. Tokrat bomo romarji z molitvijo za boljše zakone in družine resnično lahko prepletli vso Slovenijo, saj bomo sočasno romali po petih romarskih trasah, ki jih pripravljamo lokalni voditelji po vseh regijah.

Namen romanja je ozaveščati vse udeležene pare, pa tudi tiste, ki jih srečamo ob poti in na zaključkih naših dnevnih etap o pomenu dobrih odnosov v družinah. Vabimo vas, da se nam pridružite na romanju. Pridružite se lahko za en ali več dni, lahko pa tudi le za del poti (npr. domačini iz enega kraja nas pospremite v vašem kraju) ali pri večernih svetih mašah in pričevanjih.

Potek poti v Prekmurju:

Sobota, 17. 6.

o Začetek na Cankovi z jutranjo mašo ob 7.00. Pot nadaljujemo preko Pertoče, Sv. Jurija, Grada in zaključimo v Kuzmi ob 17.30 z večerno sveto mašo in pričevanjem zakoncev Škrobar.

Nedelja, 18. 6.

o Začetek v Kuzmi ob 7.00. Pot nas bo vodila v župnijo Markovci in nato do Kančevec, kjer bomo zaključili s sveto mašo ob 19.00 in pričevanjem zakoncev Kisilak …

Ponedeljek, 19. 6.

o Iz Kančevec nadaljujemo pot v Bogojino, nato do Bukovnice – Sv. Vid in do Dobrovnika. Potrudili se bomo , da priromamo še v Turnišče, kjer se pot zaključi ob 19.00 s sveto mašo.

Več informacij dobite pri voditeljih poti: Herman in Melita Kisilak; herman.kisilak@siol.net; 031 612 248

Spremljate lahko tudi spletno stran župnije Kuzma, spletno stran Družina in Življenje ali facebook profil.

Od skupine do skupine za dobro družine (PDF)